Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Babaya Mektup

2 posters
YazarMesaj
Kedi Kız
Forum Polisi
Forum Polisi
Kedi Kız

Babaya Mektup Empty
MesajKonu: Babaya Mektup   Babaya Mektup EmptyCuma Tem. 17, 2009 3:03 pm

Adam oğunun odasinin onunden gecerken hayretle bakakaldi.. Yatagi guzelce toplanmisti ve odasi hic
olmadigi kadar derli toplu gorunuyordu. Sonra adam yastigin uzerine birakilmis mektup zarfini fark
etti. Uzerinde "Babama" yaziyordu. Aklindan gecen bin bir kotu dusunceyle mektup zarfini acti ve titreyen
elleriyle mektubu okudu:
Sevgili baba;
Sana bu satirlari derin bir pismanlik ve uzuntu icinde yaziyorum. Kiz arkadasimla kacmak zorundaydim cunku
seni ve annemi yasanacak rezaletten uzak tutmak istedim. Gercek tutku ve aski ben Sedef'le buldum ve o
oyle tatli ki anlatamam... Sunu biliyordum siz onun vucudunun her yerine taktigi kupeleri, derisine islettigi
dovmeleri, kendine has o cilgin giyim tarzini asla ama asla onaylamayacaktiniz ve tabi benden cok buyuk
olmasi da bir sorundu. Fakat benim icin bunlar degildi gercek tutku ve gercek ask...
Baba Sedef hamile!
Sedef'in dedigine gore cok mutlu olacagiz. Ormanda kendine ait bir
karavani ve tum kis yetecek kadarda yakacagi var. Bir suru cocuga sahip olma dusuncesi ruyalarimizi
susluyor. Sedef benim gozlerimi esrar gercegine acti ve artik biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez. Esrar
yetistirecek ve insanlara pazarlayacagiz ve yine bu sayede ihtiyacimiz olan kokain ve extasieye ulasacagiz.
Artik tam anlamiyla bilime yalvariyoruz dualar ediyoruz su AIDSin caresi bulunsun ve Sedef sagligina
kavussun diye... O kesinlikle iyilesmeyi hak ediyor. Endiselenmeyi birak baba ben 15 yasindayim ve kendi
basimin caresine bakabilirim. Eminim birgun geri donecegiz ve sen kendi torunlarini taniyacak, seveceksin.

Oglun Cahit

NOT: Baba yazdigim mektubun tek kelimesi bile dogru degil. Ben
Fatih'lerdeyim. Sadece sana; masamin uzerinde seni bekleyen karneden
daha kotu seylerin oldugunu hatirlatmak istedim.))
Whisper
Moderatör
Moderatör

Babaya Mektup Empty
MesajKonu: Geri: Babaya Mektup   Babaya Mektup EmptyPerş. Ağus. 27, 2009 4:31 pm

biliyordum saol

Babaya Mektup
1 sayfadaki 1 sayfası